گیفت کارت چیست؟

گیفت کارت نوعی اعتبار مجازی از فروشگاه های مختلف اینترنتی است که از طریق آن می توان موارد دلخواهی که با ویزا کارت و مستر کارت قابل خرید بوده و در کشور عزیزمان ایران به علت تحریم ها امکان آن وجود ندارد را پشت سر گذاشت و آن موارد را خریداری نمود.

گیفت کارت به صورت مجازی و به صورت اعتبار پولی در اکانت شما با وارد کردن کد گیفت کارت شارژ می شود که با این اعتبار می توانید برای خرید کالاها و خدمات الکترونیکی نظیر بازی، برنامه، کتاب، فیلم و موسیقی که از طریق استور مربوطه قابل دانلود می باشند استفاده نمایید. در برخی موارد امکان خرید کالای فیزیکی نیز میسر می باشد. به عنوان مثال گیفت کارت آیتونز برای استفاده در استور آیتونز و اپ استور اپل می باشد و یا گیفت کارت گوگل پلی یا اندروید مارکت قابل استفاده در استور گوگل پلی یا استور آندروید می باشد. به همین ترتیب باید گیفت کارت مورد نظر خود را برای خرید از استور مربوطه انتخاب نمایید.

سایت ایران گیفت کارتفروشگاه اینترنتی جهت خرید گیفت کارت در ایران بوده که فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرده و همچنین وارد کننده ویزا کارت امریکا (Visa Card)، مستر کارت امریکا (Master Card) و امریکن اکسپرس یا (Amex) در ایران می باشد.